Fotovoltaika

Navrhneme solární zařízení pro rodinný nebo bytový dům, veřejnou budovu i firmu. Postupujeme tak, abyste ze sluneční energie získali opravdu co nejvíc. Nejprve zanalyzujeme vaši spotřebu – buď podle vašich faktur a spotřebičů, nebo s pomocí chytrého elektroměru, který u vás instalujeme a zjistíme vše o vaší spotřebě v čase. Díky těmto datům pak dokážeme navrhnout elektrárnu, která bude mít správnou velikost a bude vám co nejlépe sloužit.

Solární panely na dům: časté otázky

Kolik stojí fotovoltaická elektrárna?

Cena fotovoltaické elektrárny pro rodinný dům začíná na 35 000 Kč a končí na nižších statisících, záleží na typu a velikosti. Až polovinu z celé investice ale může tvořit státní dotace. Chcete se dozvědět, na kolik by přibližně vyšla solární technika pro váš dům? Sdělte nám, v jaké lokalitě bydlíte, jaký typ střechy máte, jaká je vaše roční spotřeba a sazba elektřiny. My vám zašleme orientační cenu.

Kolik ročně uspoříme?

Jestliže budete sluneční energii využívat i pro ohřev vody, snížíte díky fotovoltaické elektrárně své roční poplatky až o 50 %, u hybridní FVE dokonce až o 70 %.

Jaká je návratnost?

Při využití státní dotace se vám náklady za pořízení fotovoltaické elektrárny vrátí cca do 7 let a u hybridní fotovoltaické sestavy, jejíž pořizovací cena je vyšší, bude návratnost asi 11 let.

Solární panely pro větší budovu

Jestliže poptáváte fotovoltaiku na střechu bytového domu, firmy nebo veřejné budovy, kontaktujte nás. Vyžádáme si potřebné údaje a sdělíme vám orientační cenu a návratnost.

POPTAT FOTOVOLTAIKU